CALENDARI LLIGA CN MINORISA-NATACIÓ

DIA MES COMPETICIÓ   LLOC CLUBS PARTICIPANTS
5 10 FONS I ESTILS INF-JUN ABS   MINORISA    BADIA RUBI ST PERPETUA SALLENT    
5 10 FONS I ESTILS INF-JUN ABS   AGORA    GRAMANET PARETS EUROPA PINETONS    
5 10 1ª JOR PER EQUIPS PREBENJAMI   PINETONS   MASNOU GRAMANET PARETS EUROPA ST PERPETUA  
6 10 1ª JOR PER EQUIPS PREBENJAMI   AGORA    BADIA SALLENT RUBI MINORISA    
19 10 1ª JOR ALEVI   BADIA   GRAMANET PARETS EUROPA ST PERPETUA MASNOU MINORISA
20 10 1ª  JOR ALEVI   RUBI MATI   AGORA PINETONS SALLENT      
19 10 1ª JOR BENJAMI   MINORISA    RUBI GRAMANET PARETS      
19 10 1ª JOR BENJAMI   SALLENT   BADIA AGORA EUROPA ST PERPETUA MASNOU PINETONS
9 11 2ª JOR INF + TROFEU FEDERACIÓ SESIÓ 1   AGORA   TOTS
10 2ª JOR INF + TROFEU FEDERACIÓ SESIÓ 2   AGORA  I
9 11 2ª JOR ALEVI   GRAMANET   BADIA AGORA MINORISA      
9 11 2ª  JOR ALEVI   PARETS   PINETONS EUROPA SALLENT ST PERPETUA RUBI  
16 11 2ª JOR PER EQUIPS PREBENJAMI   ST PERPERTUA   RUBI BADIA AGORA GRAMANET MASNOU  
16 11 2ª JOR PER EQUIPS PREBENJAMI   PINETONS   PARETS EUROPA SALLENT MINORISA    
23 11 2ª JOR BENJAMIN   EUROPA   BADIA RUBI AGORA PARETS MASNOU  
23 11 2ª JOR BENJAMI   ST PERPERTUA   GRAMANET SALLENT PINETONS MINORISA    
30 11 3ª  JOR ALEVI   BADIA   RUBI GRAMANET PARETS PINETONS MINORISA  
30 11 3ª  JOR ALEVI   AGORA    SALLENT ST PERPETUA MASNOU EUROPA    
14 12 3ª JOR BENJAMI+ 1ª JOR PREBENJAMI   RUBI    PARETS PINETONS MASNOU ST PERPETUA    
14 12 3ª JOR BENJAMI+ 1ª JOR PREBENJAMI   AGORA    GRAMANET EUROPA BADIA      
11 1 4ª  JOR ALEVI   MINORISA    RUBI BADIA AGORA SALLENT    
11 1 4ª  JOR ALEVI   GRAMANET   PINETONS PARETS EUROPA MASNOU ST PERPETUA  
18 1 3ª JOR INFANTIL-JUN-ABS   RUBI TOTS
25 1 4ª JOR BENJAMI + 2ª JOR PREBENJAMI   BADIA   RUBI AGORA SALLENT PARETS MASNOU  
25 1 4a JOR BENJAMI + 2ª JOR PREBENJAMI   EUROPA   GRAMANET PINETONS ST PERPETUA MINORISA    
15 2 4ª JOR INF + TROFEO FEDERACIÓ SESSIÓ 1   AGORA   TOTS
16 4ª JOR INF + TROFEO FEDERACI'O SESSIÓ 2   AGORA 
22 2 5ª JOR BENJAMI + 3ª JOR PREBENJAMI   MASNOU   AGORA GRAMANET PINETONS EUROPA ST PERPETUA  
22 2 5ª JOR BENJAMI + 3ª JOR PREBENJAMI   MINORISA    BADIA RUBI PARETS SALLENT    
29 2 5ª  JOR ALEVI   RUBI   BADIA EUROPA AGORA GRAMANET MASNOU  
29 2 5ª  JOR ALEVI   SALLENT   MINORISA PARETS PINETONS ST PERPETUA    
21 3 6ª JOR BENJAMI + 4ª JOR PREBENJAMI   GRAMANET   MASNOU BADIA EUROPA SALLENT ST PERPETUA  
21 3 6ª JOR BENJAMI+ 4ª JOR PREBENJAMI   PARETS   RUBI AGORA PINETONS MINORISA    
28 3 5ª JOR INFANTIL-JUN-ABS   BADIA   PINETONS EUROPA SALLENT ST PERPETUA MASNOU MINORISA
28 3 5ª  JOR INFANTIL-JUN-ABS   RUBI    AGORA GRAMANET PARETS      
4 4 6ª  JOR ALEVI   AGORA    BADIA RUBI SALLENT MINORISA    
4 4 6ª  JOR ALEVI   EUROPA   ST PERPETUA GRAMANET PINETONS PARETS    
25 4 7ª JOR BENJAMI + 5ª JOR PREBENJAMI   RUBI   GRAMANET PINETONS EUROPA SALLENT    
25 4 7ª JOR BENJAMI + 5ª JOR PREBENJAMI   BADIA   AGORA PARETS MINORISA MASNOU ST PERPETUA  
9 5 6ª JOR INF + TROFEO FEDERACIÓ SESSIÓ 1   AGORA   TOTS
10 6ª JOR INF + TROFEO FEDERACIÓ SESSIÓ 2   AGORA  
9 5 7ª  JOR ALEVI   GRAMANET TOTS

Contingut inactiu fins a l´acceptació de les cookies de màrqueting. Per visualitzar correctament, accedeix a la configuració i activa la cookie específica.